Naucz się jeździć

Jak możesz zacząć?
Wybierz

1. Sprawdź dostępne terminy

W kalendarium wydarzeń umieszczamy na bieżąco informacje o nadchodzących imprezach i turnusach.

Dzięki temu możecie łatwo zobaczyć, kiedy De La Sens będzie znów dostępny dla Was.

Zaplanuj

2. Zapisz się na wybrany turnus

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, abyśmy mogli porozmawiać o szczegółach, wpisać Cię na listę uczestników i zarezerwować miejsce.

Odpowiemy też na Twoje pytania.

Pokaż się

3. Przyjedź do nas

Zamieściliśmy w informacjach o kontakcie interaktywną mapę, abyście mogli łatwo sprawdzić naszą lokalizację i wygodnie wyznaczyć trasę dojazdu.

Podziel się

4. Polecaj nas znajomym!

Podobało Ci się u nas? Chcesz aby De La Sens działał jak najdłużej dostarczając niezapomnianych przeżyć Tobie i innym?

Powiedz o nas znajomym. Możesz także podzielić się z nimi naszym profilem na Facebooku.

Dziękujemy!

Pokochaj

Nasze zwierzęta

NUBRID

Koń rasy Haflinger, ur. 12.04.2012r. Przyjechał do Nas z Krakowa, pochodzi ze Słowacji. Jak wszystkie konie tej rasy ma piękne umaszczenie z jasną i bujną grzywą. Nubrid uwielbia galopować i skakać przez przeszkody, choć bywa trudny w prowadzeniu. Czasami zamiast skoczyć cavaletti woli przeskoczyć ogrodzenie wysokości 1,1m. Uwielbiają go ambitni jeźdźcy, którym nie straszne są wyzwania.

IRYS

Koń rasy kuc w typie hucuła, ur. 04.02.2014r. Młody i bardzo odważny koń, w terenie może prowadzić zastęp. Szybko się uczy i lubi skakać przez przeszkody. Z racji swojego wieku raczej dla bardziej zaawansowanych jeźdźców ze stabilną ręką. Ma bardzo wygodne chody, ale potrafi też mocno brykać. Jest ekspertem w otwieraniu wszystkim zamknięć i zabezpieczeń. Ceni wolność swoją i innych koni wypuszczając je z boksów oraz z padoków.

Vincent

Koń rasy KWPN, czyli holenderski koń gorącokrwisty, ur. 01.04.2000r. Cudowny nauczyciel, wyrozumiały i dostojny. Koń, który niegdyś chodził ogólnopolskie zawody w zaprzęgach parokonnych, dziś pomaga ludziom pozbyć się lęków, uczy prawidłowej postawy, często zwalnia i pomaga, gdy ktoś traci równowagę. Niczego się nie boi, może chodzić jako czołowy, prowadząc zastęp. Niebywale fotogeniczny, cudownie pozuje do zdjęć.

MECH BAZYLIA

Nazywany przez nas Meszkiem, koń rasy: konik polski, ur. 31.01.2008r. Potrafił wystraszyć się własnego cienia. Kiedy jechał do nas w przyczepie próbował wyskoczyć przez małe okienko. Konik z małym ciałem, ale wielkim duchem. Cudownie wykonuje skomplikowane elementy ujeżdżenia, lubi też skakać przez przeszkody. Coraz mniej stresują go wyjazdy w teren. Koń dla cierpliwych i wyrozumiałych. Uwaga, bo lubi szukać w kieszeniach smaczków.

MARLO

Koń Szlachetnej Półkrwi, ur. 15.03.2002r. Od Niego wszystko się zaczęło, pierwszy koń w Stajni, choć wcale nie jest najstarszy, koń profesor. Uwielbia skakać i wygrywać zawody. Przygotowany w skokach do P klasy, z powodów zdrowotnych już nie skacze. Ujeżdżeniowo przygotowany do Małej Rundy. Koń niezwykle waleczny, wielokrotny zwycięzca Amatorskich i Akademickich Mistrzostw Polski w Skokach przez przeszkody. Dziś nadal uwielbia być oklaskiwany po pokazach.

FAMA

Koń rasy małopolskiej, ur. 05.10.1998r. Najstarsza klacz w stajni, wspaniale uczy pierwszego galopu. Kiedyś chodziła zawody klasy N w skokach przez przeszkody. Dziś z racji na wiek już nie skacze i chodzi pod lekkimi dziećmi. Do lasu jej nie zabieramy, bo osiąga tam zawrotne prędkości, nie zważając na swój wiek. Ulubienica dzieci, wygodna do jazdy na oklep. Ma bardzo wygodne chody i chętnie uczy na pierwszych samodzielnych jazdach bez lonży.

Dezira

Koń rasy: koń Szlachetnej Półkrwi, ur. 12.11.2009r. Klacz z charakterem, jak na prawdziwą księżniczkę przystało miewa humory. Trzeba wkupić się w jej łaski, głaskać ją i chwalić, aby chciała współpracować z jeźdźcem. Wspaniała matka, urodziła dwa bardzo zdolne źrebaki. Klacz z ogromnym potencjałem skacząca treningowo parcoury 140cm, jednak nie lubiąca zawodów. Klacz, która uczy, że można dokonywać wielkich rzeczy, ale cieszyć się trzeba z pojedynczych małych kroków.

DIAMENT

Koń rasy: polski koń szlachetny półkrwi, ur. 16.05.217r. Drugi syn Deziry, bardzo spokojny. Wielki przytulas, lubi głaskanie i mizianie. Uwielbia się bawić i lubi być czyszczony. Dość wybredny, bo np. nie lubi marchewek. Na razie jest szcześliwym dzieckiem, które zapowiada się na dużego i zdolnego konia.

Szafir

Koń rasy: kuc, ur. 14.04.2007r. Nasz najmniejszy konik, nieopisany podczas oprowadzanek, festynów, wyjazdów w teren, gdzie dorównuje kroku najwyższym i najszybszym koniom. Mały ciałem, wielki duchem, potrafi być uparty, jak na kucyka przystało. Trzeba też uważać, bo gdy ma zły dzień potrafi ugryźć . Bardzo dzielny, pokonuje przeszkody terenowe i leśne kłody na równi z dużymi końmi. Jest wyjątkowy również przez swoje jedno niebieskie oczko.

Talizman

Koń rasy: wielkopolskiej. Koń prywatny. Duży koń o anielskim usposobieniu. Uwielbia wyjazdy w teren, ale bardzo się denerwuje i próbuje wyprzedzać inne konie, gdy nie jest pierwszy. Bardzo odważny, niczego się nie boi i chętnie wybiera się na dłuższe wycieczki. Jego rżenie rozbawi każdego. Jest bardzo towarzyskim koniem, lubi spędzać czas z klaczami.

Cilka

Koń rasy: kuc walijski. Koń prywatny. Klacz bardzo przyjazna, miewająca nadmiar energii, lubi biegać i ścigać się z innymi końmi. Świetnie chodzi na lonży, lubi galopować i skakać, wyjazd w teren na niej to sama przyjemność. Ma bystre oczko, które czasem szuka pretekstu do zrobienia psikusa. Przypomina klacz Rose z Mustanga z Dzikiej Doliny. Ukochany konik Gosi

Wani

Koń rasy: NN. Koń prywatny. Klacz niezwykle spokojna, posiada anielski charakter zarówno do ludzi jak i do innych koni. Lubi być głaskana i czesana. Wspaniała i wyrozumiała, pomimo tego, że jest bardzo młodym koniem szybko się uczy i jest bardzo cierpliwa. Ma już za sobą udział w pierwszych zawodach ujeżdżeniowych i skokowych. Wspaniały rodzinny koń.

Largo

Koń rasy: tinker. Koń prywatny. Largo jest koniem chwytającym za oko, jego cudowna grzywa i szczoty przy pęcinach zachwycają, ale też wymagają dużo pielęgnacji. Largo uczy się skakać przez przeszkody, choć najchętniej przeszukuje kieszenie w poszukiwaniu smakołyków dla niego. Świetnie sprawdza się w terenie, choć nie lubi spotykać na swej drodze krów. Ukochany koń Natalii.

Voluta

Koń rasy: kuc walijski. Koń prywatny. Wspaniała klacz, która uczy swoją właścicielkę pokonywać coraz trudniejsze parcoury. Bardzo dobrze wyszkolona klacz, z którą można jechać w teren, na rajd, na zawody i egzaminy jeździeckie. Ukochany koń Ali.